A92870Cc8Ac44E5
MEDIA WALK - VÝROBA A TISK
+420 702 905 904
0 Prázdný košík

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST


Jaromír Nadhajský - jednatel společnosti Media Walk outdoor .

"Chceme vrátit české společnosti náš úspěch, a proto se zapojujeme do sportovních, kulturních, dobročinných, a společenských aktivit." Společnost Media Walk outdoor partner s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s prověřenými společnostmi. Má kvalitní firemní systém objednávek a výroby. Se zákazníky se snažíme poctivou spoluprací vytvořit dlouhodobý přátelský vztah.

PODPORUJEME - CO JE JIŽ ZA NÁMI - MOHLI JSTE NÁS VIDĚT ...

Podporujeme projekt Radost dětem určený především dětem z dětských domovů, handicapovaným dětem, dětem v nebo po dlouhodobé léčbě, jsme partnery krajské fotbalové soutěže žáků Moravskoslezského krajského fotbalového svazu MS KFS, jsme nápomocni při pořádání koncertů a pomáháme hudebním skupinám, podpořili jsme Centrum Anabell, podporujeme sportovní týmy v regionu: FK Bohumín, Internacionál Petrovice, SK Dětmarovice, naši spolupráci využívá i Č.S.C na cyklistických závodech, jsme rádi, že jsme partnery Báňské fotbalové ligy, podporujeme taneční soubor KATES, drobně pomáháme Zámku Světlá a dalším...

.


Názory zákazníků

S plachtami jsme velmi spokojeni, již jsme si objednali 4 plachty a všechny jsou skvělé, QR kódy jdou přečíst telefonem, plachta se nekroutí a barvy odolávají slunci. Jsme rádi, že jsme Vás našli a budeme objednávat stále. Děkujeme.

Junek Robert Preschool ACTIVITY z. s.

Děkuji, super práce! a teď už vím, že příště nikoho nebudu hledat a obrátím se rovnou na vás.

Pavel Foltýn

Názor na práci grafika zaslaný klientem:

Dobrý den pane Ferenčík, to je naprosto super. Velice pěkné. Velice děkuji. V budoucnosti budu spolupracovat jen s Vámi.

Jarek Svoboda

Již podruhé jsem využil služeb Media Walk a podruhé jsem byl překvapen precizností, rychlostí a ochotou této firmy při řešení mých požadavků. Excelentní. Díky.

Tomáš Skřivánek Krch, off band
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme

Najdete nás na Facebooku

NOVINKY, AKTUALITY, DRBY O NÁS...

Zkrátka vše, čím žijeme! Sledujte nás on-line...

 

Načítá se

Načítá se