+420 702 905 904 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.
mediawalk.czmediawalk.cz www.mediawalk.cz

CO VYRÁBÍME A NABÍZÍME?

OD ROKU 2010 TISKNEME NEJEN REKLAMNÍ PLACHTY V ČESKÉ REPUBLICE, OD ROKU 2014 NA SLOVENSKU

Na českém trhu nelze dosáhnout výhodnějšího poměru kvality a ceny. Díky specializaci na výrobu reklamních plachet může naše společnost tento poměr dlouhodobě garantovat. Jsme dodavateli reklamních plachet pro řadu firem a významných společností v oblasti velkoplošného tisku. Díky ojedinělému systému, který jsme vyvynuli a díky kterému řídíme výrobu a obchod také na Slovensku a v Polsku, jsme se stali jedním z největších výrobců nejen reklamních plachet! V rámci dodržení kvality využíváme na výroba a také ve vedení společnosti systém 5S.

TISKNEME NA TISKÁRNÁCH O ŠÍŘI 3,2M, 1,6M

Dlouhodobě tiskneme na strojích s vysokou kvalitou tisku (stálobarevnost), používáme hardsolventní inkousty a celkově se nám daří být kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí je dobrá kvalita používaného základního materiálu (banner 510 g 1000 x 1000 vláken). Objednávat můžete zde.

NAŠE SPOLEČNOST SE TAKÉ ZABÝVÁ VÝROBOU REKLAMNÍCH KONSTRUKCÍ A BILLBOARDŮ

VÍCE NA WWW.MEDIAWALK.CZ

Zákazníci využívají naši společnost nejen v oblasti tisku a výroby reklamních plachet, ale také ve výrobě billboardů a reklamních konstrukcí. V rámci prací provádíme frézování, ohyb a stříhání plechu maximální šíře 3m, svařování konstrukcí technologií MIG/MAG a TIG, veškeré elektrické instalace. Montáže plachet, reklamních konstrukcí a billboardů Vám zajistíme na celém území České, Slovenské a Polské republiky!

Obchodní podmínky naší společnosti: http://www.reklamniplachty.cz/obchodni-podminky. Těšíme se na spolupráci!

© Media Walk outdoor partner s.r.o.

On-linekalkulačka Ceny namíru pro každého Doručení do200m2 1-3 dny Doprava pocelé ČR Montáže pocelé ČR Grafikaon-line

Výhody registrace

mediawalk.cz
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme
vytisknutých metrů
za měsíc 7 817 m2
vytisknutých metrů
za týden 1 845 m2
vypitých káv
dnes - obchod 0