+420 702 905 904 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.
mediawalk.czmediawalk.cz www.mediawalk.cz

VÝROBA SVĚTELNÝCH PANELŮ, LIGHT BOXŮ A PÍSMEN

Ve výrobě světelných reklam Vám nabízíme celou řadu produktů a to od jednoduchých světelných vystrčí, světelných panelů a totemů až po velmi nestandardní, technologicky náročná písmena a tvary. Pro prosvětlení světelných boxů, výstrčí a písmen používáme výhradně diody a zářivkové trubice. Nepracujeme s neony.

Kontakt: +420 702 905 904 obchod@mediawalk.cz


Výroba světelných reklam

Světelné panely

a light boxy

Světelné panely větších rozměrů vyrábíme z hliníkových profilů převážně o hloubce 8-14 cm s použitím světelných zdrojů jako jsou diody nebo zářivkové trubice. Doporučujeme využití diodových prvků hlavně u světelných panelů větších než 1 m2 a to pro značnou úsporu elektrické energie a delší životnost garantovanou dodavatelem.


Výroba světelných písmen

Světelná

písmena

Při výrobě světelných písmen používáme na boky hliníkové profily a na čela plexisklo pro ideální prosvětlení. Jako světelný zdroj dovnitř písmen používáme led diodové prvky. Nejmenší možné písmeno (dle tvaru) je okolo 35 cm na výšku. Maximální velikost je prakticky neomezená.


Media Walk Vyroba Reklamy 01169073

Světelné vystrče

Světelné vystrče můžou mít různé využití a vzhled. Je možno ovlivnit tvar, typ uchycení, místo uchycení, místo vyvedení elektrického kabelu, hloubku profilu, barvu profilu, typ prosvětlení a dokonce materiál.


Pro kalkulaci a dotazy nás kontaktujte.

On-linekalkulačka Ceny namíru pro každého Doručení do200m2 1-3 dny Doprava pocelé ČR Montáže pocelé ČR Grafikaon-line

Výhody registrace

mediawalk.cz
Online podpora
vytisknutých metrů
za měsíc 6 479 m2
vytisknutých metrů
za týden 1 771 m2
vypitých káv
dnes - obchod 0