+420 777 502 542 obchod@reklamniplachty.cz Pondělí - Pátek 7.30 - 16.00 hod.
mediawalk.czmediawalk.cz www.mediawalk.cz

Jak připravit tisková data / Grafické práce na míru

JAK NAHRÁT TISKOVÁ DATA PŘES SYSTÉM/EMAIL?

Máte-li zpracovaný návrh vzhledu (.CDR, .PDF, .TIFF, .AI, .PSD, .JPG), můžete nám tisková data nahrát při procesu objednávání, přímo u produktu, kliknutím na zelenou ikonu souboru s šipkou nahoru (ikona_tiskova_data), v pravé části informací o produktu. Pokud je Vám bližší emailová objednávka, data prosím přiložte jako přílohu k emailu s objednávkou, popřípadě pokud jsou data větší, nahrajte prosím data na uschovna.cz a do objednávajícího emailu přidejte odkaz na stažení Vámi nahraných tiskových dat.

JAKÁ DATA ZASLAT PRO TISK?

Pokud budete mít nachystána tisková data pro reklamní plachty, tak texty exportujte ve křivkách. Pro obrázky a bitmapy nastavte minimální DPI 60 a to 1:1. Při poměru např. 1:10 nastavte 600 DPI. V případě tiskových dat pro tisk na fólii, DPI nastavte na 160 1:1. Typy souboru, které zpracováváme: TIF - TIFF, PDF, CDR, JPG, AI. Data chystejte na přesný rozměr, bez ořezových značek! Texty chystejte od obvodu plachty min. 3cm, nejlépe 4cm, protože v těchto místech je svar a kovová oka.

NEMÁTE VLASTNÍ DATA A CHTĚLI BYSTE ZPRACOVAT GRAFIKU NA MÍRU?

Rádi Vám pomůžeme. Naši zkušení grafici Vám vzhled navrhnou! Kontaktujte nás na obchod@reklamniplachty.cz, zavolejte nám +420 778 048 057, nebo jednoduše zaškrtněte políčko "požaduji zpracovat grafický návrh" v detailu produktu, který chcete objednat. Po schválení cenové kalkulace s Vámi grafik připraví základní návrh, který společně budete moci konzultovat, až k finální podobě vzhledu, tak abyste byli plně spokojeni s konečným grafickým návrhem.


NÁHLEDY NAŠICH GRAFICKÝCH PRACÍ:

On-linekalkulačka Ceny namíru pro každého Doručení do200m2 1-3 dny Doprava pocelé ČR Montáže pocelé ČR Grafikaon-line

Výhody registrace

mediawalk.cz
Zanechte zde vzkaz, brzy Vám odpovíme
vytisknutých metrů
za měsíc 6 617 m2
vytisknutých metrů
za týden 1 395 m2
vypitých káv
dnes - obchod 17